Donderdag 15 mei 2025
Eerlijk is eerlijk we zitten nog een beetje in de roes van de officiële opening afgelopen zaterdag. De bloemen die we gekregen hebben staan mooi in bloei, het hele Odensehuis ruikt naar bloemen.
Na de start met koffie is er vandaag een mooi potje Mens-erger-je-niet gespeeld. We startten met een pion en gingen gestaag door naar 2 soms wel 3 pionnen op het bord om gewoon weer bij 0 te beginnen. Maar altijd met een lach. Al was degene die winnaar zou worden al wel snel duidelijk.
Na een bezoek afgelopen zaterdag tijden de feestelijkheden kwam een echtpaar ook even langs. Het plan is om de komende tijd vaker zo een uurtje te komen om te wennen. Dat is inderdaad een goed idee. Wat een mooi verhaal wisten deze mensen te vertellen over hun leven tot nu toe.
Daarna hadden we een ontroerende, inspirerende ontmoeting met een mevrouw. Haar echtgenoot is overleden aan jongdementie. Ze wil graag iets betekenen voor mantelzorgers en hun kinderen die ook met deze vorm van dementie te maken hebben. Heel mooi!