Hans & Jesse Dorrestijn - Nog even dit

Details

Zaterdag 8 november 2025 van 20:30 tot 22:00 uur

Afgelopen

Theater Peeriscoop

Boerenstraat 11b, Gorinchem

Hans blíjft afscheid nemen…

In Nog Even Dit is Hans zijn oude zelf met een scherp oog voor alles wat misgaat: klein én groot leed. Met zoon Jesse vieren zij Het Einde der Tijden onder het mom: ondergedompeld in Dorrestijns bad heb je voor de rest van je leven genoeg ellende gehad. 

Ziezo: de toon van dit programma is gezet! Met de welgemikte woorden van ‘een rechercheur op de drempel van de deur’ brengt Hans gasten in verwarring. Zijn conferences zijn een feest van herkenning, met Jesse zingt hij liedjes. Jesse voorziet zijn teksten van muziek op Harry Bannink-achtige wijze en begeleidt Hans op de gitaar. Je gaat horen dat Hans dit niet alleen zegt als trotse vader.  

Dorrestijn zegt er zelf over: ‘Het is theaterbezoekers vast niet ontgaan dat ik het record van Heintje Davids heb geëvenaard. Dat zij en ik zo goed zijn in dóórgaan, heeft te maken met onze initialen: H.D.’  

Wijk

Omstreken, Alle wijken

Waarover

Kunst / cultuur

Wat

Voorstelling / optreden

Reacties

Over de organisator

Over de organisator
Dit is het officiële account van Theater Peeriscoop. Bezoek onze website www.peeriscoop.nl voor onze meest actuele programmering. ... Lees meer